HAKKIMIZDA

 

Şuana kadar websitemiz tamamen kar amacı gütmeden çalışarak ve ilana başvuran masözlerin coğunun istihdamlarını ve geleceklerini daha iyi çalıştıracak bir şekilde kurulmuştur. Vizyonu ve hedefleri doğrultusunda türkiyeyi tamamen sağlıklı bir masaj ve masöz kültürünün temellerini atma üzerine kurulan bu site,aynı zamanda halkının daha sağlıklı bir postur daha sağlıklı ve yaşlanmayı geciktiren terapi masajları ve çift masajlarında alınan verimlerle insanlara mutluluk hormonlarını dağıtan ”oksitosin” hormonuyla daha mutlu bir hayat sürmesinde ve daha kaliteli bir yaşam tarzının olmasının başında geliyor,sitemiz gerek tüm alanlarda gerekse word of mouth dediğimiz şekliyle tanınmış olmasıyla daha çok büyük yerlere gidilip,masöz ve masajların daha fazla istihdam yaratılacağinin kanaatindeyiz,ve gidilecek bu yolda masözlerimizin ve masaj sistemlerinin herzaman daha iyiye gideceği ve tamamen bir yerden sonra alanında en iyi masöz ve masaj sitesi haline geleceğine inancımız tamdır.

İstanbul sertifikali masöz ve  evde masaj için bulabileceğiniz en rahat ve en kısa süren en kısa sürede bulabileceğiniz en iyi site burasıdır.

Masaj sevenler için geniş kapsamlı makaleler yayınladığımız sayfalarımızda masaja dair faydalı bilgiler bulunmaktadır. Bir çok masaj çeşitleri, kullanılan teknikler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda masaj terapileri hakkında sosyalleşmenizi sağlayacak içerikleri inceleyerek kendinizi daha emin hissedebileceksiniz.

Web sitemizde tanıtımı yapılan bütün masözlerin ve masajlarının müşteri gözüyle değerlendirerek özenle seçiyoruz. Kriterlerimize uymayan ve uygun şekilde hizmet veremeyecek olan terapistlerin profil oluşturma isteklerini kabul etmiyoruz. Öncelik kriterimiz müşterisine saygı gösteren ve profesyonelce çalışan masözler.

 

 

 

Not: Web sitemiz “masozun.com” sadece kendi URL alanları içerisinde bulunan içeriklerinden sorumludur. Başka web sitelerinden yapılan anti (negatif) çalışmalar, ve alakasız mantık dışı lanse etme çalışmalarından sorumlu değildir. 

 

 

Scroll to Top